Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Date: 18 березня 2020 о 18:15, Refreshed 22 вересня 2023 о 19:23

День миру - особливе свято для України, адже ми зараз боремося за мир своїми руками.

Міжнародний день миру відзначається щорічно 21 вересня. Для України це свято має особливе значення. Протягом усієї історії українська держава боролася за своє мирне існування.

З нагоди Дня миру у школі пройшла виховна година «Хай голуби миру на землю зійдуть».

Школярі висловлювали побажаннями миру та злагоди і закликали всіх людей: «Вчіться робити добро людям і творити добро на Землі. Живіть у мирі та злагоді!».

У День Миру бажаємо всім спокою, процвітання і міцного здоров’я.

Миру в усьому – миру в сім’ях, миру в серцях та миру нашій рідній Україні!

Урок-гра «Дорожній патруль» для учнів 2-3 класів.Школярі уважно прослухали розповідь про безпечну поведінку на дорозі, про основні дорожні знаки, які повинні знати пішоходи, пригадали правила дорожнього руху велосипедиста.

Діти зробили для себе висновки, щодо необхідності дотримання правил дорожнього руху, це може зберегти їх життя і здоров’я, а також життя і здоров’я інших учасників дорожнього руху та відвернути інші негативні наслідки.

Завжди приємно отримувати подарунки. Такий приємний та несподіваний сюрприз отримали наші першокласники від Покровського селищного голови Спажевої Світлани Анатоліївни та від Благодійної організації БФ КГ "Благо", яку очолює Гребенюк Андрій Володимирович. Щиро дякуємо усім за подарунки!

Починається новий етап навчання, і ми віримо, що ви зможете пройти його з гідністю. Нехай кожен день принесе вам пізнання, розуміння і розвиток. Ви — майбутнє нашої країни, і ваші знання допоможуть зробити світ яскравішим та кращим. Бажаємо вам віри у себе, наснаги та незміреної цікавості до навчання!

17 лютого 2022 року в КЗО «Катеринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» для здобувачів освіти були проведені уроки медіаграмотності з метою розвитку свідомого та критичного ставлення до інформації.

Здобувачі освіти вчилися визначати різницю між реальної подією та її відображенням у медіатексті, презентувати цей медіапроєкт.

Comments:
Only authorized users can leave comments.